У Харкові стартують безкоштовні заняття скандинавською ходьбою: для кого і коли

07.11.2022 10:35   -
Новини Харкова: Безкоштовні заняття скандинавською ходьбою - онлайн

П’ятитижневий онлайн-курс лікувально-профілактичних занять скандинавською ходьбою для людей похилого віку «Крок здоров’я» проходитиме онлайн з 8 листопада до 9 грудня. Про це повідомляють Харьковские известия.

Заняття проводитиме тренер проєкту, керівник представництва Української федерації скандинавської ходьби у Харківській області Лада Григор’єва. Тренування будуть спрямовані на укріплення м’язів спини та живота, зняття навантаження на колінні суглоби, покращення роботи серця та кров’яних судин, зняття стресу та покращення загального самопочуття літніх людей. Заняття відбуватимуться щотижня по вівторках та п’ятницях, початок – о 14:00.

Прямі ефіри проходитимуть у соціальній мережі «Instagram» на сторінці Лади Григор’євої (@lada_grygoryeva). Відео будуть збережені і розміщені на офіційних інтернет-ресурсах Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту. Також учасники можуть приєднатися до Telegram-каналу «Крок здоров’я», де можна буде почитати корисні поради, задати питання тренеру і слідкувати за анонсами.

Організатори олайн-курсу – Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з обласним представництвом Української федерації скандинавської ходьби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Індустріальному районі Харкова відновлюватимуть потрощену спортшколу