У Харкові створять Центр серця

Центр серця створять на базі колишньої залізничної лікарні у Харкові. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, інформує Iнфосiтi.
«Центр серця надаватиме високоспеціалізовану медичну допомогу хворим із серцево-судинною і кардіо-цереброваскулярною патологіями», – зазначив Синєгубов.
Центр серця планують створити на базі Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 1. На базі Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті № 2 буде створено багатопрофільну лікарню, яку в подальшому буде включено до спроможної мережі закладів охорони здоров’я Харківського госпітального округу.
Для цього лікарні передадуть у спільну власність територій і громад Харківської області. Відповідне рішення вже підтримав Кабмін.
Працівників лікарень «Укрзалізниці» обіцяють працевлаштувати у новостворених лікарнях.
«Лікарні продовжать працювати саме як медичні заклади. Вони й надалі надаватимуть необхідні медичні послуги, а кожному штатному працівнику буде запропоновано зберегти своє робоче місце – це є нашою принциповою умовою передачі», – повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





