У Харкові судитимуть медсестру за підозрою у вимаганні хабарів

21.06.2024 09:59   -
У Харкові судитимуть медсестру за підозрою у вимаганні хабарів

Перед судом постане медсестра однієї з установ у Полтавській області, яка вимагала та отримала 200 тис. грн за оформлення фіктивної інвалідності. Про це повідомляє Iнфосiтi.

За даними слідства, медсестра «вирішувала» питання про оформлення документів щодо інвалідності без фактичного медичного обстеження і стаціонарного лікування.

За таку «послугу» медсестра ставила суму 200 тис. гривень.

За «схемою» люди спочатку передавали «аванс» у розмірі 15 тисяч гривень.

На початку квітня 2024 року правоохоронці затримали медсестру в порядку ст. 208 КПК України під час отримання другої частини суми у розмірі 185 тисяч гривень у Харкові від «клієнтки», якій обвинувачена «допомогала» в оформленні інвалідності 2-ої групи.

Зловмисницю судитимуть у Жовтневому районному суді м. Харкова за фактом одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, поєднаного з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 369-2 КК України)..

Їй загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Правоохоронці також перевіряють інформацію щодо сприяння медсестрою оформлення «інвалідності» чоловікам призовного віку. Встановлюються інші фігуранти вказаного кримінального провадження. Слідство триває.

ОСТАННІ НОВИНИ