
Рух наземного громадського транспорту у місті Харкові частково змінено через нестачу електроенергії. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Сьогодні, 7 квітня, на лінії вийшли тролейбуси №1,5,6,7,45,46,51,52,53 та 60. Тролейбус №3 курсує за скороченим маршрутом: розворотне коло «Вул. 12 Квітня» – розворотне коло «Вул. Одеська».
Автобуси ходять за основною схемою. Також у місті введені додаткові маршрути за схемою блекауту. Автобус №147 курсує від пл. Конституції до вул. Одеської.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові пройшли випускні вечори (фоторепортаж)
- У Харкові відкрилася виставка «Камуфляж — новий рожевий» (фото)
- У Харкові оперативники затримали чоловіка за зухвалий напад на людей
- Поліцейські Берестинщини оперативно розшукали зниклу неповнолітню
- На Харківщині затримали наркоторговця
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.