У Харкові тривають роботи з утримання дорожньої мережі (фото)

КП «Шляхрембуд» відзвітувало, які роботи з упорядкування вулично-дорожньої мережі Харкова фахівці підприємства виконали у квітні. Про це інформує Iнфосiтi.
Зазначається, що за місяць з вулиць Харкова комунальники вивезли близько 8 тисяч кубометрів змету та сміття.
Також працівники підприємства усували пошкодження дорожнього покриття, відновлювали асфальтобетон на місцях розриттів після робіт інженерних служб, проводили профілювання доріг. Упродовж квітня відгрейдували більше ніж 115 тис. м² вулиць приватного сектору, що дозволило вирівняти близько 30 км ґрунтових доріг.


Щодня у роботах задіяно близько 250 дорожніх робітників та понад 200 одиниць спецтехніки.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На Харківщині рятувальники ліквідували 10 пожеж, спричинених ворожими обстрілами – 27.06.2026
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 27 червня
- Погода в Харкові на суботу, 27 червня
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





