У Харкові укріплюють інфраструктурні об’єкти

У Харкові укріплюють деякі інфраструктурні об’єкти, які забезпечують життєдіяльність міста. Про це повідомляє Інфосіті.
Як розповів сьогодні, 21 вересня, в ефірі національного телемарафону Харківський міський голова Ігор Терехов, робота націлена на те, щоб мінімізувати ризики та наслідки ракетних ударів.
«Харків готовий до опалювального сезону приблизно на 86%. Робота продовжується щодня. Але не все залежатиме від нас, а ще й від воєнної ситуації. Тим не менш, робитимемо все можливе, щоб у будинках було тепло, щоб харків’яни були з водою та світлом», – наголосив Ігор Терехов.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Масштабна модернізація теплових мереж у Харкові
ОСТАННІ НОВИНИ
- Харків’яни отримали держнагороди до Дня Конституції України
- У Харкові чоловік вчинив домашнє насильство щодо власної дружини
- На Харківщині внаслідок ворожих обстрілів постраждали 7 людей
- У Харкові розпочався чемпіонат з мініфутболу серед поліцейських
- Ігор Терехов: головне – не втратити людей
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





