У Харкові ветеранам ЗСУ до цивільного життя допомагає повернутися робота (фото)

17.11.2023 13:18   -
Новини Харкова: КВПВ підтримує працівників-ветеранів ЗСУ

Ветерани мають поранення, проблеми зі здоров’ям, але знаходять сили і виходять на роботу. Більшість намагаються повернутися на попереднє місце роботи. Про це повідомляє Інфосіті.

З весни 2023 року в КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» працює трактористом ветеран ЗСУ Сергій Шевченко. З початком повномасштабної війни він одразу пішов до військкомату, попри те, що з дитинства має інвалідність. У складі штурмової роти 92-ї бригади брав участь у визволенні Рогані, Малої Рогані, Шестакового та Вільхівки. При виконанні бойового завдання в селі Перемога його підрозділ накрили фосфорними снарядами. Сергій Шевченко отримав поранення та був доправлений до шпиталю, де йому зробили протезування ноги.

До роботи Сергія Шевченка залучають з огляду на його фізичні можливості, проте свої обов’язки він виконує нарівні з усіма.

«Близько 20 працівників підприємства були мобілізовані або добровольцями пішли до Збройних Сил України. Наші захисники знають, що після війни вони завжди можуть повернутися на підприємство, де робота, повага та гідне ставлення до них гарантовані», – наголосив директор КВПВ Олексій Артикуленко.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ