У Харкові відбувся фінал етапу з настільного тенісу Спартакіади-2024 (фото)

25 жовтня визначили переможців з настільного тенісу в рамках спартакіади «Битва Департаментів, КП та районних Адміністрацій мiста-героя Харкова». Про це повідомляє Інфосіті.
До фіналу змагань вийшло шість команд: Адміністрація Холодногірського району, Адміністрація Слобідського району, Адміністрація Салтівського району, КП «Харківський метрополітен», КП «Харківводоканал» та Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Перемогу здобула команда Адміністрації Салтівського району, друге місце посіли представники КП «Харківський метрополітен», третє – Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.
Наступного тижня буде підбито підсумки всіх етапів спартакіади та відбудеться офіційне нагородження призерів і переможців.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





