У Харкові відбувся турнір з боксу пам’яті полеглих захисників Харківщини (фото)

У змаганнях взяли участь спортсмени з Харкова, Харківської, Полтавської та Сумської областей. Турнір проходив під патронатом Харківського міського голови Ігоря Терехова, інформує Інфосіті.
“Сьогодні спортсмени змагалися не лише за перемогу, а й за честь і пам’ять — кожен удар, кожен рух боксерів сповнений поваги до героїв, які більше не з нами. Це справжня шана тим, хто виборював життя ціною власного”, – зазначили організатори турніру.
На трибунах були присутні ветерани, рідні та побратими загиблих. Також на турнір з боксу завітали почесні гості.
Супервайзером змагань виступив Артем Гетьманський, суддя Міжнародної категорії (Харків). Головний секретар турніру – Валентина Чуканова, Міжнародна категорія (Харків).
На початку турніру на ринзі зійшлися у товариських поєдинках воїни ЗСУ, троє з яких – представники 5-ої Слобожанської бригади «Скіф» НГУ вибороли перші місця!
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Підприємця підозрюють у «копіпасті» проєкту укриття на Харківщині
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





