У Харкові відбувся турнір з настільного тенісу серед школярів (фото)

Сьогодні, 6 квітня, у Харкові розпочалися змагання з настільного тенісу в межах спортивних шкільних ліг. Про це інформує Інфосіті.
Участь у турнірі беруть команди закладів загальної середньої освіти з усіх районів Харкова.
Першими до змагань долучилися учні 5-9 класів. За першість боролися представники 20 харківських шкіл. Юні спортсмени змагалися у напружених поєдинках, демонструючи справжню жагу до перемоги та командний дух.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Програмою заходу також передбачено проведення матчів серед учнів 10-11 класів.
Команда-переможець отримає право представляти Харків на обласному етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
ОСТАННІ НОВИНИ

Випуск № 69 (1140) від 18.06.2026





