
Сьогодні, 6 квітня, у Харкові розпочалися змагання з настільного тенісу в межах спортивних шкільних ліг. Про це інформує Інфосіті.
Участь у турнірі беруть команди закладів загальної середньої освіти з усіх районів Харкова.
Першими до змагань долучилися учні 5-9 класів. За першість боролися представники 20 харківських шкіл. Юні спортсмени змагалися у напружених поєдинках, демонструючи справжню жагу до перемоги та командний дух.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Програмою заходу також передбачено проведення матчів серед учнів 10-11 класів.
Команда-переможець отримає право представляти Харків на обласному етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше