У Харкові відбувся виїзний день донора крові

Обласний центр служби крові напередодні провів виїзний день донора на базі Міської дитячої клінічної лікарні № 19 у Харкові. Про це повідомляють Харьковские известия.
У здаванні донорської крові взяли участь 59 людей, з них 18 – працівники закладу та їхні рідні.
«Ми вдячні всім, хто долучився до цієї дуже важливої справи», – зазначили в медичному закладі.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Нагадуємо, що триває всеукраїнська кампанія «Твоя кров може воювати». Щоб стати донором, можна:
– Звернутися до центру крові (практично у кожному місті є центри крові або інші медичні заклади, де можна здати кров).
– Записатися телефоном до бази донорів у центрах крові свого міста. Всі медичні заклади, які роблять запаси крові, мають власну базу донорів і за потреби крові зв’язуються з охочими здати кров (список центрів крові – за посиланням).
– Записатися онлайн в реєстр донорів. Кожен, хто бажає донатити кров, може зареєструватися на відповідних вебсервісах, внести туди всю необхідну інформацію і чекати повідомлення від координаторів. Внести свої дані можна на ресурсі: https://www.donor.ua/.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





