У Харкові відкрили меморіальну дошку захиснику Віталію Спиці (фото)

У Харківському ліцеї №87 (Холодногірський район) 24 червня відкрили меморіальну дошку на честь полеглого захисника України Віталія Спиці, передає Інфосіті.
Відкрили меморіальну дошку голова райадміністрації Аліна Тітова та мати захисника Ірина Спиця. У церемонії також взяли участь рідні воїна, побратими, друзі, педагоги та місцеві жителі.
“Про втрати завжди говорити важко і боляче. Але коли з життя йдуть зовсім молоді, говорити важко і боляче вдвічі. Допоки ми живі – житиме пам’ять про Героїв. Вшанування пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх синів України. Ми схиляємо голови перед відважністю харків’янина, випускника ліцею Віталія Спиці, віддаємо шану його світлій пам’яті і з вдячністю закарбуємо в серцях його героїзм. Вічна пам’ять Герою!” – наголосила Аліна Титова.



Віталій Спиця став до лав Збройних Сил України в липні 2023 року й обороняв Донецький напрямок у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Загинув 24 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання. За особисту мужність, відвагу та самовіддане служіння Україні Віталія Спицю посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів
- Мер Харкова підписав меморандум про співпрацю з ЮНІСЕФ
- За добу у Харкові затримали 15 п’яних водіїв

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





