У Харкові відновлять близько 160 будинків після обстрілів

13.10.2023 10:20   -
У Харкові відновлять близько 160 будинків після обстрілів

Зараз у місті складають плани щодо відновлення житла на наступний рік. Вже відомо, що планують зробити капітальний ремонт та реконструкцію 157 житлових будинків, повідомляє Інфосіті.

За інформацією заступника директора Департаменту житлово-комунального господарства Євгена Пасенова, у будинках відновлюватимуть конструктиви, частково фасади, покрівлі, проведуть роботи з термомодернізації.

«Ми спілкуємося з величезною кількістю людей, чиї будинки постраждали. І знаємо, наскільки важливо для кожного, щоб його помешкання відремонтували. Капремонт планується у тих будинках, куди сьогодні можна залучити менші кошти та врятувати матеріальні цінності власників квартир, зберегти цілісність самої споруди. Бо чим довше об’єкт стоїть пошкоджений, тим вища вартість його ремонту в майбутньому», – наголосив заступник директора департаменту.

Житлові програми для ВПО та харків’ян. Що будуть розробляти

Також Євген Пасенов повідомив, що станом на сьогодні в реєстрі пошкодженого та зруйнованого майна налічується 424 об’єкти, що потребують капітального ремонту, реконструкції та реставрації. Перелік поповнюється після кожного нового обстрілу міста. Наразі в роботі 342 проєкта, робота в рамках відбудови міста триває.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.