У Харкові відновлюють цілодобові паркувальні майданчики

13.09.2023 15:18   -
У Харкові відновлюють цілодобові паркувальні майданчики

У місті Харкові відновлюють спеціально обладнані паркувальні майданчики, де можна залишати автомобілі вдень і вночі. Про це повідомляє Інфосіті з посиланням на директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитра Липового.

За його словами, на початку війни паркінги припинили діяльність, але зараз трафік у центрі Харкова складає вже приблизно 80% від довоєнного часу.

Директор департаменту нагадав, що рішенням сесії міської ради всі обладнані майданчики були передані на обслуговування КП «Шляхрембуд».

«Передано 55 майданчиків. Серед них є дуже зруйновані. Підприємство вже виконує роботи – відновлює шлагбауми, електропостачання тощо. Працюватимуть не всі майданчики, бо поки що немає такої необхідності. Поки відкриємо до 20-ти паркінгів, залежно від попиту харків’ян, у центрі міста та найбільш заселених районах», – зазначив Дмитро Липовий.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Він повідомив, що залишити автомобіль на нічному паркінгу можна буде до комендантської години. Територія охоронятиметься, там будуть встановлені камери відеоспостереження та тривожні кнопки для зв’язку з поліцією.

Також директор департаменту розповів, що вартість паркування нараз розраховується. Сплатити послугу можна буде через програму «Є-парковка». Також на обладнаних майданчиках працюватимуть термінали для оплати карткою. Крім того, планується продаж дисконтних карток на певну кількість днів.

ОСТАННІ НОВИНИ