У Харкові відновили 57 пошкоджених обстрілами будинків

26.12.2023 15:41   -
У Харкові відновили 57 пошкоджених обстрілами будинків

Впродовж 2023 року у місті Харкові відновили 57 будинків, які були пошкоджені через обстріли армією рф. Про це повідомляє Інфосіті.

Масштабні ремонтні роботи проводилися на Північній Салтівці, у П’ятихатках та в інших районах.

Як зазначив міський голова Ігор Терехов, для відбудови в Харкові не чекають на закінчення війни. Відновлювати пошкоджені будинки почали ще у 2022 році, адже внаслідок масованих обстрілів без даху над головою залишилися понад 150 тисяч харків’ян. Крім того, Харків прихистив понад 200 тисяч переселенців з деокупованих територій та зони бойових дій, значна частина яких планує залишитися у місті.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Паралельно з відновленням житлового фонду розробляється оновлений Генеральний план розвитку міста Харкова та триває пошук додаткових джерел фінансування. За попередніми підрахунками збитки, завдані місту внаслідок ворожих обстрілів, вже сягають 9,5 млрд дол. США.

За словами Ігоря Терехова, у наступному році відновлення житла залишиться пріоритетним для Харкова. Так, капітальний ремонт та реконструкцію планують виконати в близько 160-ти будинках. Зокрема, будівельники відновлять пошкоджені конструктиви, відремонтують фасади, покрівлі та проведуть роботи з термомодернізації.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб якнайшвидше відбудувати місто, відновити житло та повернути харків’ян додому», – наголосив Ігор Терехов.

ОСТАННІ НОВИНИ