У Харкові відновили водопостачання у пошкодженому обстрілами будинку

24.06.2024 14:17   -

Працівники КП “Харківводоканал” відновили водопостачання в будинку по проспекту Гагаріна, що постраждав від ворожого обстрілу. Про це повідомляє Iнфосiтi.

Майстри управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення», щойно отримали доступ до зруйнованого будинку, негайно відключили всі внутрішньобудинкові комунікації, щоб запобігти підтопленню квартир.

«Проаналізували обсяги та характер пошкодження внутрішньобудинкових систем та відразу розпочали відновлювальні заходи у тих під’їздах, які не постраждали. Після перепідключення трубопроводів послугу того ж дня відновили у трьох під’їздах. Сьогодні, після підготовчих та ремонтних робіт у стислий термін відновили водопостачання ще в одному. На даний момент без подачі води залишаються два найбільш зруйновані під’їзди, мешканців з яких евакуювали», – зазначив заступник директора комплексу Олексій Кучеревський.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За минулий тиждень ремонтники виконали 1453 заявки від харків’ян, а з початку року відреагували на понад 30 тисяч звернень споживачів.

«Відновлювальні заходи у будинках після ворожих обстрілів завжди на особливому контролі та виконуються насамперед, але згідно з графіком продовжуємо підготовку наших об’єктів до опалювального сезону. Так, цього року вже замінили 16,3 км внутрішньобудинкових систем, а значні реконструкції провели у 322 будинках. За тиждень поточний ремонт завершили на 7 об’єктах, у роботі залишаються 17 будівель: по бульвару Грицевця, проспектам – Героїв Харкова та Тракторобудівників, провулкам – Алтайському та Нюрнберзькому та вулиці Золочівській», – наголосив заступник директора комплексу.

ОСТАННІ НОВИНИ