У Харкові відзначили роботу правоохоронцiв, які працювали на деокупованих територіях Харківської області

23.10.2022 17:00   -
Новини Харкова: у Харкові нагородили поліцейських за службу на доекупованих територіях

За сумлінне виконання службових обов’язків фахівці нагороджені подяками начальника ГУНП в Харківській області генерала поліції третього рангу Володимира Тимошко. Повідомляють Харьковские известия з посиланням на ГУ НП.

З 10 вересня по 21 жовтня на території Харківської області в складі слідчо-оперативних груп працювали 8 криміналістичних лабораторій з Вінницької, Волинської, Кіровоградської, Київської, Львівської, Луганської, Полтавської, Чернівецької областей України та криміналісти Харківської області.

На деокупованих територіях Харківщини криміналісти провели 485 процесуальних дій з документування наслідків воєнних злочинів, фіксували та збирали докази, проводили огляд тіл загиблих.

Читайте також: поліцейські доставили мешканцям деокупованого району близько 750 продуктових наборів.

Під час роботи спеціалісти використовували сучасні криміналістичні методи та засоби, які дозволили виявити та зафіксувати різного виду слідову інформацію. Фахівцями вилучені сліди біологічного походження і папілярних візерунків, документів, одягу, військової форми та особистих речей військових рф, а також інших об’єктів, що стануть доказами збройної агресії російської федерації.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про те, що на Харківщині затримано зловмисників, які “спеціалізуються” на злочинах на замовлення (фото).