
Подяки міського голови отримали тренери за внесок у розвиток спорту та підготовку спортсменів. Повідомляє Інфосіті.
Тренери ГО «Федерація тенісу настільного Харківської області (Слобожанщина)» отримали Подяки міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту в Харкові.
Як повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, церемонія нагородження відбулася за дорученням міського голови Ігоря Терехова. Відзнаки отримали кандидати в майстри спорту та майстри спорту України Надія Бут, Юлія Гулєвська, Марія Доценко, Гліб Зотов, Денис Кебало та Артем Максимчук.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
- На Харківщині п’яний водій в’їхав у житловий будинок (фото)
- Боксери бʼються за медалі. За крок від польського золота. Розпочали з перемоги. Ватерпольне дербі
- Дорожня артерія отримує нове життя: масштабний ремонт у Шевченківському районі Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.