
19 червня чоловік опинився на даху багатоповерхового будинку в Шевченківському районі Харкова. Про це інформує Інфосіті.
Повідомлення про чоловіка, який знаходиться в небезпеці, надійшло до екстрених служб о 19:17.
На місце події негайно прибули бригади екстреної медичної допомоги, рятувальники ДСНС та співробітники Національної поліції та врятували чоловіка.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Часто люди пов’язують роботу екстреної медичної допомоги з наслідками обстрілів, ДТП чи раптовими захворюваннями. Проте реальність значно ширша. Щодня наші медики виїжджають туди, де людське життя опиняється під загрозою, де потрібні не лише професійні знання та навички, а й витримка, рішучість і здатність швидко приймати рішення”, – написали у КНП ХОР “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.
ОСТАННІ НОВИНИ