У Харкові вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 26 квітня, поклав квіти до памʼятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС з нагоди 39-ї річниці трагедії. Про це повiдомляє Iнфосiтi.

Під час заходу мер подякував чорнобильцям за їхній подвиг і самопожертву. Він зазначив, що завдяки їхній мужності було врятовано життя мільйонів людей.

Минуло вже 39 років з того часу, але пам’ять про ті трагічні події жива. Дуже важливо сьогодні, що ми збираємося разом з чорнобильцями, бо тоді ці люди захистили нас від такої чуми, що загрожувала всьому світу. Хтось із них поклав своє життя за те, щоб ми жили. І це важливо знати. І особливо зараз, коли йде жорстока війна. Я дуже вдячний сьогодні всім чорнобильцям, які допомагають, волонтерять, стали до лав ЗСУ, і тим, хто не зміг прийти, але теж перебуває в Харкові, працює. І це приклад для всіх нас, – зазначив Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





