
Вчора, 28 червня, відбулося відкриття Харківської спортивної ліги з пляжного волейболу. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посиланням на директора Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту на Олександра Власенка.
Чемпіонками стали студентки ХНУ їм. В. Н. Каразіна. Срібло у команди Національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди. Бронзу виграли дівчата Харківського національного медичного університету
У чоловічих змаганнях за титул найсильніших борються 14 команд.
Тримаємо кулачки! Хай переможе найсильніший, – йдеться у повідомленні.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Отримані до 1 травня кошти на Скринінг здоров’я 40+ потрібно використати до 30 червня
- З обласного бюджету на матеріальну допомогу мешканцям регіону скерували ще 6,2 млн грн
- На Харківщині припинили реалізацію контрафактної продукції
- У Харкові нагородили переможців конкурсу студентської самодіяльності (фото)
- Комунальники прозвітували про поточний ремонт доріг у Харкові (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.