
У рамках комплексної модернізації системи опалення Харкова за останні три роки було обладнано 823 індивідуальних теплових пункти в багатоповерхівках міста, 80 з яких – цьогоріч. Про це повідомляє Інфосіті.
Про це сьогодні, 2 листопада, у своїх соціальних мережах повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.
За словами мера, кожен будинок, де встановлений ІТП, самостійно регулює подачу тепла залежно від погодних умов. Завдяки цьому тепер 8,9 тис. абонентів мають можливість економити від 20% до 40% витрат на оплату комунальних послуг.
В умовах війни ІТП слугують ще й додатковою гарантією для забезпечення національної енергетичної безпеки, – зазначив Ігор Терехов.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- В Україні оновили умови поповнення карток через термінали
- Харків’янин облаштував схрон зі зброєю біля залізниці
- Харків отримав допомогу для облаштування укриттів (фото)
- За минулі вихідні в Україні потонули семеро дітей
- У Харкові продовжують відновлювати багатоповерхівку, пошкоджену обстрілами (фото)