У Харкові зафіксували факт насильства в багатодітній родині

12.10.2023 11:10   -
У Харкові зафіксували факт насильства в багатодітній родині

Харківські правоохоронці зафіксували факт домашнього насильства в багатодітній сім’ї та невиконання батьками обов’язків щодо їх виховання. Про це повідомляє Інфосіті.

Про насильство у родині поліцію сповістив лікар швидкої. Інцидент стався 8 жовтня.

“39-річний чоловік вчинив сварку зі своєю дружиною та погрожував їй фізичною розправою у присутності трьох неповнолітніх дітей 9, 10 та 14 років. Від побаченого старшій дівчинці стало зле й батьки викликали швидку”, – розповіли деталі поліцейські.

Того дня працівники поліції склали 4 адміністративні протоколи щодо кривдника за ст.173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

11 жовтня у багатодітну родину навідалися поліцейські сектору протидії домашньому насильству спільно з працівниками сектору ювенальної превенції Харківського РУП № 1 та представниками соціальних служб, служби у справах дітей, представниками закладу охорони здоров’я, управління освіти.

Комісія дійшла висновку, що у квартирі антисанітарні умови, діти були недоглянуті та голодні.

Щодо батьків ювенальні поліцейські склали 3 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.