У Харкові завдяки централізованій закупівлі зекономили 50 мільйонів гривень

07.11.2023 13:10   -
У Харкові завдяки ЦЗО зекономили 50 мільйонів гривень

Завдяки роботі КП «Централізована закупівельна організація Харківської міської ради» (ЦЗО) вдалося зекономити 50,7 млн грн. Про це повідомляє Інфосіті.

На підприємстві нагадали, що перші закупівлі було проведено у квітні 2023 року. Станом на 1 листопада КП провело 225 процедур закупівлі для 381 замовника-ініціатора, у тому числі 166 торгів – для закупівлі товарів, 30 – електроенергії та 29 – послуг.

Також там зазначили, що діяльність Централізованої закупівельної організації – це, серед іншого, реалізація вимог Декларації розбудови доброчесності органів місцевого самоврядування, яку Харківська міська рада підписала в серпні 2023 року.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

«Практика проведення закупівель через ЦЗО дозволяє захистити публічні інтереси, не допустити проявів неправомірної приватної зацікавленості посадових осіб у результаті таких закупівель. Тому вона є ефективним інструментом для розбудови доброчесної територіальної громади», – зазначили в КП.

Нагадаємо, у вересні рішенням сесії міськради був розширений перелік товарів і послуг, закупівля яких обов’язково здійснюється через ЦЗО. За словами міського голови Ігоря Терехова, у Харкові планують і надалі його розширювати, щоб оптимізувати закупівлю всіх товарів та послуг.

ОСТАННІ НОВИНИ