У Холодногірському районі Харкова усунули 42 аварії на водоводах

08.02.2023 14:42   -
У Холодногірському районі Харкова усунули 42 аварії на водоводах

З початку 2023 року у Холодногірському районі бригади КП «Харківводоканал» ліквідували 42 аварії на водоводах. Про це повідомляють Харьковские известия.

Також бригади АВР упорядкували 40 оглядових колодязів та відремонтували 20 водорозбірних колонок.

«Напередодні нами була усунена серйозна аварія в приватному секторі на магістралі діаметром 300 мм на вулиці Остапа Вишні. Зважаючи на складність виявленого пошкодження, водопостачання довелося тимчасово відключити, але досвідчені бригади оперативно та якісно впоралися з відповідальним завданням. Також на вулиці Великій Панасівській капітально відремонтували водорозбірну колонку, а по провулку Пластичному відновили оглядовий колодязь. Після завершення робіт усі території упорядкували», – поінформував начальник районної служби Олександр Сірко.

У вівторок аварійники комплексу «Харківводопостачання» ліквідували 11 пошкоджень на ділянках трубопроводів холодного водопостачання та відремонтували 6 оглядових колодязів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Сьогодні, 8 лютого, 28 бригад АВР розпочали ліквідацію 12 пошкоджень на водопровідних мережах.

Для економії часу ремонтних бригад харків’ян просять докладніше повідомляти про виток води, вказуючи місце самої точки витоку, точну адресу, надавати номер телефону заявника для уточнення.

Цю інформацію можна повідомити за телефоном 15-33.

ОСТАННІ НОВИНИ