У Холодногірському районі наново прокладають газову мережу (фото)

Фахівці АТ “Харківміськгаз” відновлюють газопостачання у постраждалому від обстрілів будинку в Холодногірському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.
У вересні 2022 року внаслідок масованого російського удару по Харкову постраждав один із будинків у Холодногірському районі. Будинок зазнав значних руйнацій: було зруйновано дах, частину фасаду будівлі та газові мережі. Як повідомили у товаристві, ввідний газопровід вигнуло та наскрізь посікло уламками.
Після ліквідації наслідків руйнувань будинку фахівці АТ «Харківміськгаз» приступили до відновлення мереж газопостачання.
Газовики повністю проклали ввідний газопровід вздовж відбудованого фасаду будинку, щоб у подальшому відновити роботу котельні, яка забезпечує мешканців теплом та гарячим водопостачанням.



ОСТАННІ НОВИНИ
- Листя жовтіє влітку: у Харкові досліджують загибель дерев
- Літній табір під землею: У Харкові підземні школи не пустують і влітку
- Митниця під час війни: як Харківщина тримає економічний фрон
- Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби ЗСУ
- На Харківщині велосипедист підірвався на вибухівці
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





