
Фахівці АТ “Харківміськгаз” відновлюють газопостачання у постраждалому від обстрілів будинку в Холодногірському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.
У вересні 2022 року внаслідок масованого російського удару по Харкову постраждав один із будинків у Холодногірському районі. Будинок зазнав значних руйнацій: було зруйновано дах, частину фасаду будівлі та газові мережі. Як повідомили у товаристві, ввідний газопровід вигнуло та наскрізь посікло уламками.
Після ліквідації наслідків руйнувань будинку фахівці АТ «Харківміськгаз» приступили до відновлення мереж газопостачання.
Газовики повністю проклали ввідний газопровід вздовж відбудованого фасаду будинку, щоб у подальшому відновити роботу котельні, яка забезпечує мешканців теплом та гарячим водопостачанням.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.