У Київському районі Харкова відновлюють подачу води у пошкоджені будинки

28.06.2024 14:00   -
На Салтівці відновлюють подачу води у пошкоджені будинки

Бригади КП “Харківводоканал” продовжують заходи щодо відновлення подачі послуг у будинках, пошкоджених обстрілами в Київському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

Ремонтні роботи проводяться будинках, мешканці яких повернулися до своїх квартир або планують заселення, а також звернулися на підприємство з проханням відновити подачу послуг.

«Зокрема сьогодні, 28 червня, закінчили реконструкцію та розведення пошкоджених лежаків води в одному з дев’ятиповерхових будинків на вулиці Наталії Ужвій. Будівля дуже постраждала від обстрілів, внаслідок чого багато квартир пошкоджено пожежами. У період інтенсивних ворожих ударів усі мешканці поїхали, але після відносного затишшя поступово повертаються. На даному етапі проводимо встановлення запірної арматури у всі під’їзди, на всі стояки, щоб надалі відновити подачу води індивідуально та поквартирно», – зазначив начальник управління Валерій Харлан.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За його словами, єдина і головна перешкода для повного підключення води залишається відсутність мешканців. Через це у комунальників немає доступу до квартир для ревізії та подальшого ремонту внутрішньобудинкових систем.

«Щоб забезпечити стале водопостачання на стояку, спочатку – перевірка та відновлення комунікацій, а після – спостереження під тиском. Тільки після цієї системної роботи подається вода у квартири. Ми пояснили, чому неможливо подати послугу негайно і попередили ініціаторів про наші вимоги. Зі свого боку, підготували всі технологічні передумови для оперативного відновлення водопостачання», – підкреслив начальник управління.

ОСТАННІ НОВИНИ