У Київському районі поновили водопостачання після ракетних обстрілів (фото)

Бригади КП «Харківводоканал» оперативно поновили водопостачання після обстрілів інфраструктури в Київському районі. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Внаслідок нещодавніх ракетних ударів в Київському районі було пошкоджено два трубопроводи — на Данилівському проїзді та вулиці Метробудівників.
«У ході виконання робіт здійснили перекладку трубопроводів загальною довжиною 20 метрів та відновили водопостачання у стислий термін», – поінформував начальник районної служби Віталій Чупандін.


Як повідомили на підприємстві, всього з початку повномасштабної війни внаслідок безперервних обстрілів було повністю або частково зруйновано понад 60 виробничих об’єктів.
Після обстрілів ремонтники вже замінили 2,375 км водопровідних та 0,19 км каналізаційних мереж.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Поліцейські Харкова розшукали 10-річну дівчинку
- Харківський спортсмен став чемпіоном світу з тайського боксу (фото)
- У громадах Харківщини продовжується кампанія з вакцинації домашніх тварин проти сказу
- За тиждень у Харкові народилася 61 дитина
- У Харкові комунальники упорядковують зони відпочинку (фото)

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





