У лікарні залишається 14 постраждалих внаслідок обстрілу терміналу “Нової пошти” у Коротичі

Станом на ранок 25 жовтня у лікарні залишається 14 постраждалих внаслідок ракетного удару по Харківському терміналу “Нової пошти”. Про це повідомляє Інфосіті.
За даними пресслужби ХОВА, у реанімації знаходиться 7 пацієнтів, двоє з них у вкрай важкому стані, проте вони вже почали дихати без підтримки апаратів ШВЛ.
6 постраждалих продовжують лікування в хірургічному відділенні. За даними лікарів, вчора двом пацієнтам було проведено планові операції. Їхній стан – стабільний.
Пацієнта, який перебуває в травматологічному відділенні, сьогодні буде виписано з лікарні.
Нагадаємо, всі поранені — чоловіки від 19 до 48 років. В основному вони отримали поранення грудної та черевної порожнин, а також кінцівок.
ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





