У лікарнях Харківщини можна отримати безоплатну реабілітаційну допомогу

16.10.2023 16:50   -
На Харківщині можна отримати безоплатну реабілітаційну допомогу

У Харківській області отримати безоплатну реабілітаційну допомогу в стаціонарі можна у 10 лікарнях, серед яких – 1 надкластерна та 1 кластерна. Про це повідомляє Інфосіті.

До кінця 2023 року неспеціалізовані стаціонарні реабілітаційні відділення мають запрацювати в усіх 228 кластерних та надкластерних медзакладах України, які увійшли до спроможної мережі. В кожному з них розташовуватиметься від 30 до 60 реабілітаційних ліжок.

Зазначається, що буде сформовано близько 7 800 ліжко-місць для пацієнтів із травмами, хворобами та пораненнями, які потребують процесу активного відновлення. Це дозволить щорічно надавати якісні та безоплатні послуги з активної і доказової реабілітації для щонайменше 126 тисяч пацієнтів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

“Доказову та ефективну реабілітацію мають надавати мультидисциплінарні реабілітаційні команди. Відповідні фахівці зобов’язані послуговуватись принципами доказовості під час надання реабілітаційної допомоги.

Доказова активна реабілітація – важка щоденна робота пацієнта й команди над поступовим поверненням втрачених функцій та/або компенсацією втраченого функціоналу”, – повідомили у Харківській ОВА.

ОСТАННІ НОВИНИ