У метрополітені Харкова працюватиме дитячий садок

Сьогодні, 4 грудня, виконавчий комітет Харківської міської ради підтримав рішення про організацію освітнього процесу в групах для дітей старшого дошкільного віку в приміщеннях метрополітену. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Навчання в метро Харкова у групах для дітей старшого дошкільного віку з короткотривалим перебуванням почнуть з 6 січня 2024 року.
Дитячий садок працюватиме на п’ятьох станціях метро:
- ст. м. «Університет»,
- «Перемога»,
- «Академіка Павлова»,
- «Метробудівників»,
- «Тракторний завод».
Раніше мер Харкова виключав можливість відкриття дитсадків у підземці.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Жителів Харківщини попереджають про ускладнення погодних умов
- Укрзалізниця запускає новий регіональний поїзд між Дніпром та Харковом
- Наслідки обстрілів Харкова та області за добу — ОВА
- Генштаб ЗСУ повідомляє про 10 боїв на Харківщині минулої доби
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 17 червня
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 68 (1139) від 16.06.2026





