
Відправити лист Святому Миколаю можна на станції метро “Історичний музей”. Про це інформує Інфосіті.
Поштова скринька працюватиме щонайменше до Водохреща. Потім комунальники зберуть та передадуть усі послання в резиденцію Святого Миколая.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
“Ця традиція співпраці Центрального парку та метрополітену склалася в останні роки. До війни діти залишали свої листи зимовому чарівнику на Головній площі Центрального парку, тепер цією локацією стала харківська підземка”, – написали у пресслужбі Центрального парку.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)