У Міській поліклініці №8 з’явилося нове офтальмологічне обладнання

У Міській поліклініці №8 з’явилося нове офтальмологічне обладнання – безконтактний пневмотонометр, за допомогою якого проводиться вимірювання внутрішньоочного тиску. Про це повідомляє Iнфосiтi.
Як зазначили в закладі, ця процедура є важливою для оцінки здоров’я очей і виявлення різних захворювань, зокрема, глаукоми.
«Завдяки новому обладнанню вимірювання внутрішньоочного тиску відтепер проводиться з використанням неінвазивного методу, що характеризується високою точністю. Також його важливою особливістю є можливість проводити вимірювання швидко й безболісно, що дозволяє використовувати його у пацієнтів різних вікових категорій», – повідомили в поліклініці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У поліклініці №8 використовують інноваційне обладнання для реабілітації
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
- Ігор Терехов та представники Швейцарії обговорили підтримку Харкова
- Ігор Терехов зустрівся з головою Банку розвитку Ради Європи Карло Монтічеллі
- На Харківщині затримано зловмисника за вбивство свого знайомого
- «Діти Героїв» у Харкові: юні учасники присвятили забіг своїм захисникам

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





