У Новобаварському районі Харкова з’явися стенд з іменами полеглих мешканців району (фото)

Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України у Новобаварському районі розмістили стенд з іменами полеглих мешканців району. Про це повідомляє Інфосіті.
“Повномасштабним вторгненням росії 24 лютого 2022-го розпочався героїчний опір українського народу за свободу і право жити в незалежній державі.
Війна принесла не лише усвідомлення національної ідентичності, а й людські втрати.
Книга пам’яті полеглих за Україну, на жаль, поповнилася новими сторінками.
Напередодні Дня пам’яті загиблих захисників України в районі розміщено стенд з іменами полеглих мешканців Новобаварського.
Вони були в найгарячіших точках на фронті: Бахмут, Авдіївка, Мар’їнка, Вугледар… Вони захищали Харків, Ізюм…
Пам’ятаємо кожного, хто поклав своє життя у визвольній боротьбі!
Вічна пам’ять і слава Героям!”*” – написали на сторінці Новобаварського району в ФБ, повідомляє РЕДПОСТ.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 23 червня
- У Харкові пройшли випускні для школярів Новобаварського району
- Нові шезлонги та дитячі зони: як змінюється Журавлівський гідропарк
- Після кількох влучань: багатоповерхівка у Київському районі Харкова отримує друге життя

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





