У прикордонному селі на Харківщині заживили водонапірну вежу

Фахівці АТ “Харківобленерго” відновили електропостачання водонапірної вежі у прикордонному селі, розташованому майже на самому кордоні з росією. Про це повідомляють Харьковские известия
За словами енергетиків, водонапірна вежа – єдине джерело водопостачання в цьому населеному пункті.
Проведення ремонтних робіт становило велику небезпеку, адже ворог обстрілює прикордонне село майже кожного дня.
“Незважаючи на небезпеку ми повинні були це зробити. Якщо система водопостачання замерзне, люди залишаться без води, адже в цьому населеному пункті відсутні власні джерела – свердловини та колодязі”, – зазначив начальник Дергачівського РЕМ Володимир Климчук.
Наразі водонапірна вежа працює, і жителі прикордонного села забезпечені водою.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Працюють вдень і вночі: хто робить дороги Харкова безпечнішими
- Харківські університети продовжують облаштовувати сонячними електростанціями
- Дефіцит кадрів та воєнні ризики: що заважає працювати українському бізнесу
- На Харківщині підірвався автомобіль: є загибла та поранений
- У Харкові оновлюють дорожню розмітку (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





