У Салтівському районі перекладають зруйнований вибухом водовод

31.10.2023 12:15   -
У Салтівському районі перекладають зруйнований вибухом водовод

Бригади комплексу «Харківводопостачання» перекладають зруйновану вибухом 260-метрову ділянку водоводу на вулиці Академіка Павлова в Салтівському районі. Про це повідомляє Інфосіті.

Снаряд потрапив безпосередньо у водовід ще на початку повномасштабних військових дій. Наразі тут тривають масштабні ремонтні роботи. Комунальники використовують лише якісні матеріали, із довгостроковою експлуатацією.

«Руйнування на об’єкті були значні. Відразу відключили водопостачання цієї гілки трубопроводу, при цьому перепідключили споживачів на сусідні вводи.


Дана перекладка ускладнена розташуванням великої кількості інших комунікацій, проте на сьогодні вже уклали 200 метрів мереж. Одночасно капітально оновлюємо оглядові колодязі із заміною запірної арматури та обладнання.


Закінчити перекладку плануємо у середині листопада, з обов’язковим благоустроєм місця відновлення», – зазначив майстер районної служби зовнішніх водопровідних мереж Євген Халізєв.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

У поточному році ремонтники комплексу «Харківводопостачання» у Салтівському районі замінили понад 1.7 км водоводів, 57 одиниць запірної арматури та 47 люків. А також встановили 47 пожежних гідрантів і упорядкували 92 водорозбірні колонки.

ОСТАННІ НОВИНИ