У Саржиному Яру комунальники прибрали літній душ (фото)

Сьогодні, 9 жовтня, працівники “Харківзеленбуду” прибрали літній душ “Хмаринку” у Саржиному яру. Про це повідомляє Інфосіті.
На підприємстві зазначили, що комунальники будуть чистити форсунки й мити саму конструкцію.
Улюблена водна розвага для дітей і дорослих повернеться на місце лише навесні, коли знову стартує купальний сезон.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Крім того, “лягушатник” теж не працюватиме до весни. Як похолоднішало працівники перестали наповнювати резервуар.



ОСТАННІ НОВИНИ
- Наслідки ворожого удару по Харкову 25 червня (фото)
- Комунальники ремонтують дорогу у центрі Харкова (фото)
- Житель Харківщини викрав гроші та телефон з чужого автомобіля (фото)
- Терехов закликав міжнародних партнерів підтримати розробку проєктів для прифронтових громад
- За тиждень на Харківщині знищили понад 900 ворожих боєприпасів

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





