У Шевченківському районі Харкова замінили підземні газопроводи

Робітники АТ «Харківміськгаз» замінили понад 300 метрів підземних газопроводів у Шевченківському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як повідомили в компанії, старі труби не витримували навантаження через ураження корозією та тривалий термін експлуатації.
Фахівці провели масштабні ремонтно-відновлювальні роботи на підземних газопроводах низького та середнього тиску. Загалом газовики замінили понад 300 м газопроводів на нові поліетиленові, що дозволить системі безаварійно витримувати навантаження під час опалювального сезону та безперебійно доставляти газ у будинки 24 тисяч мешканців Шевченківського району.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 71 (1142) від 25.06.2026





