
Робітники АТ «Харківміськгаз» замінили понад 300 метрів підземних газопроводів у Шевченківському районі. Про це повідомляють Харьковские известия.
Як повідомили в компанії, старі труби не витримували навантаження через ураження корозією та тривалий термін експлуатації.
Фахівці провели масштабні ремонтно-відновлювальні роботи на підземних газопроводах низького та середнього тиску. Загалом газовики замінили понад 300 м газопроводів на нові поліетиленові, що дозволить системі безаварійно витримувати навантаження під час опалювального сезону та безперебійно доставляти газ у будинки 24 тисяч мешканців Шевченківського району.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на суботу, 27 червня
- День Конституції: 30 років головного документа країни
- Представник УВКБ ООН обговорив із міською владою нові проєкти відновлення
- Двори, які хочеться побачити. Як змінюється Салтівський район
- Весільний бум у Харкові: молодята обрали дзеркальну дату (фото)
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.