
Новий навчальний рік у школах міста Харкова планують почати у комбінованому режимі. Про це повідомляють Харьковские известия з посиланням на Харківського міського голову Ігоря Терехова.
За словами мера Харкова, чимало батьків звертаються з проханням відновити офлайн-навчання, тому в місті активно працюють над облаштуванням у школах укриттів.
На сьогоднішній день сховища облаштовані приблизно у ста школах.
«Я хочу, щоб 1 вересня наші діти почали навчання в комбінованому режимі, особливо першокласники. Це дуже важливо, бо вони повинні навчитися писати, читати, а онлайн це зробити неможливо. Крім того, вони мають бути соціалізовані. Тому зараз робимо все, щоб були укриття чи бомбосховища, виділяємо кошти, щоб наші діти могли комбіновано вчитися. Так, це будуть не всі школи, але я дуже хочу, щоб ми почали так», – наголосив Ігор Терехов.
За його словами, приміщення всіх укриттів облаштовують за найвищими стандартами. Зокрема, обладнують вентиляцією, туалетними кімнатами тощо.
ОСТАННІ НОВИНИ
- На вулиці Миру в Харкові тимчасово заборонений рух транспорту
- Харків’янкою, яка жебракує біля метро з собаками, зацікавилася поліція
- Захисникам Харківщини передали засоби протиповітряної оборони
- У Харкові відкрили меморіальну дошку захиснику Віталію Спиці (фото)
- Протягом дня у Харкові очікуються грози