У Старому Салтові відновлюють газопостачання. Наразі підключили 300 будинків

Газмережі відновили систему розподілу газу у Старому Салтові та розпочали пуски газу у будинки мешканців нижньої частини селища. Про це повідомляє Інфосіті.
За даними Харківської філії «Газмережі», до початку повномасштабного вторгнення рф газ у побуті використовували 1292 родини Старого Салтову. Через інтенсивні обстріли рф селище залишилось без газопостачання у травні 2022 року. У листопаді, після звільнення ЗСУ населеного пункту, вдалось відновити газову інфраструктуру і підключити газ у верхній частині Салтову. Наразі газопостачання відновлено до 300 будинків, у тому числі 15 домоволодінь нижнього Салтову.
Підключення газопостачання у будинки Старого Салтова триває.
Крім того, протягом 16 жовтня відновлена подача газу для майже 2 тис. родин Солоницівської громади після атаки БПЛА в ніч на 12 жовтня. Загалом відновлено газопостачання до 11,3 тис. осель. Залишаються без газопостачання 2 тис. домогосподарств. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Погода в Харкові на неділю, 28 червня
- У Харкові День Конституції відзначили концертом української музики
- Менеджер ініціативи «UN4UkrainianCities» Тамара Фортес розповіла про відновлення Харкова
- На Харківщині чоловік облив жiнку бензином та намагався підпалити
- Сьогоднi рух трамваїв №23, 27 та тролейбуса №34 завершиться раніше
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Випуск № 72 (1143) від 27.06.2026





