
Щодня фахівці КСП «Харківміськліфт» проводять технічне обслуговування, ремонт ліфтів та систем диспетчеризації, відпрацьовують заявки мешканців. Про це повідомляє Інфосіті.
Всього у серпні комунальники запустили в роботу 47 ліфтів, з них 12 – минулого тижня. Також відремонтували 31 систему диспетчеризації. Зараз для виконання ремонтів зупинені 33 ліфти.
Крім того, фахівці КСП контролюють роботу 263 ліфтів у будинках ОСББ, ЖК та ЖСК та 74 ліфтів у закладах охорони здоров’я.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Зараз триває підготовка внутрішньобудинкових електромереж до роботи в осінньо-зимовий період. Фахівці наводять лад в приміщеннях електрощитових, ремонтують обладнання. До опалювального сезону вже готові понад 7,4 тис., або 96%, будинків.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
- Терехов у Гданську: прифронтові міста мають уже зараз готувати проєкти відбудови
- У Харківському політеху — новий ректор
- Харків’ян запрошують на роботу до “Харківзеленбуду”