Українські спортсмени будуть бойкотувати чергові топові міжнародні змагання

26.05.2023 10:34   -
Українські спортсмени бойкотуватимуть ЧС з рапіду та бліцу

Федерація шахів України не подала заявку української команди на чемпіонат світу серед юніорів та юнаків з рапіду та бліцу (8-18 років), який відбудеться в Грузії на початку червня. Про це повідомляє спортивна редакція «Харьковских известий».

Як зазначається на сайті ФШУ, заявка на участь у ЧС-2023 не була направлена організаторам через допуск на планетарний турнір білоруських шахістів, які будуть виступати під прапором ФІДЕ (міжнародної федерації шахів).

Відзначимо, що чемпіонат світу серед юніорів та в юнацьких категоріях з шахового рапіду та бліцу має відбутися в грузинському Батумі з 5 по 12 червня. До складу української команди у цих вікових групах традиційно входять і юні харківські шахісти, які теж пропустять дані світові змагання.

Міжнародна федерація шахів, президентом якої є росіянин Аркадій Дворкович, ще у минулому році допустила росіян та білорусів до своїх змагань, дозволивши їм виступати під прапором ФІДЕ.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Нагадаємо, що згідно Наказу міністерства молоді та спорту України, вітчизняні спортсмени не можуть виступати на міжнародних змаганнях, до яких допущені спортсмени з країн-агресорів.

Таким чином, це вже третій чемпіонат світу, який вимушені бойкотувати українські спортсмени останнім часом. Раніше ми повідомляли, що через допуск росіян та білорусів, українці пропустили планетарний турнір з дзюдо та не поїдуть на чемпіонат світу з тхеквондо ВТФ.

ОСТАННІ НОВИНИ