В Харкові відновлюють критичну інфраструктуру — підсумки року

28.12.2023 11:20   -
В Харкові відновлюють критичну інфраструктуру - підсумки року

Попри збройну агресію рф, впродовж 2023 року в Харкові активно відновлювали та розвивали інфраструктуру. Про це повiдомляє Iнфосiтi з посиланням на пресслужбу міськради.

Зокрема, після численних обстрілів об’єктів критичної інфраструктури були проведені масштабні роботи з відновлення ТЕЦ і котелень Харкова. 

Також у рамках підготовки до опалювального сезону в місті переклали близько 220 км магістральних тепломереж, встановили 14 модульних котелень та п’ять мініТЕЦ. 

Безперебійна робота насосних станцій у Харкові. Завдяки чому це здійснюється (відео)

За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, різноманітні об’єкти інфраструктури були забезпечені альтернативними джерелами живлення. Так, під час блекаутів у Харкові готові працювати понад 1 тис. магазинів, більше 300 аптек та 100  АГЗС. У світлий час доби в місті працюють усі 48 ринків і торговельних майданчиків.

Крім того, впродовж 2023 року в Харкові налагодили транспортну інфраструктуру. Муніципальний громадський транспорт працює за графіком. Щодня містом курсує близько 70 трамваїв. Зараз на маршрутах фахівці проводять роботи з усунення пошкоджень, спричинених обстрілами. Зокрема, вони відновлюють маршрут №12 від Південного вокзалу до розворотного кола «Центральний парк». Трамваї планують пустити на цю лінію після новорічних свят.

У Харкові водіїв просять уважно паркувати автомобілі за маршрутом трамваю №12

Відповідно до рішення позачергової сесії міськради, яка пройшла в листопаді, на відновлення об’єктів критичної інфраструктури спрямовано ще 1,2 млрд грн.

«Ми не чекаємо на закінчення війни, а вже зараз відбудовуємо Харків», – наголосив Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ