
Близько 1,4 тис. житлових будинків, які постраждали внаслідок обстрілів, були відновлені в Харкові з початку повномасштабного вторгнення рф. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов сьогодні, 17 серпня, в ефірі національного телемарафону, передає Інфосіті.
Мер нагадав, що цього року в місті запланували відбудувати 200 будинків, і станом на зараз роботи вже завершені у понад 140 з них.
Ми маємо план відбудови і впевнено рухаємося за ним. Звичайно, ресурсів не вистачає, адже збитки, завдані російським агресором, величезні – близько 10 млрд євро. З таким навантаженням самостійно не впорається ні міський бюджет, ні державний. Тому ми залучаємо допомогу міжнародних партнерів і фінансових інституцій. Відбудова житла – це пріоритет для Харкова, питання повернення харків’ян до міста. І саме на цьому ми постійно акцентуємо увагу уряду та всіх партнерів, які долучаються до цієї роботи, – наголосив Ігор Терехов.
ОСТАННІ НОВИНИ
- Олександр Новак зустрівся з керівником офісу УВКБ ООН у Харкові (фото)
- Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на п’ятницю, 26 червня
- Погода у Харкові на сьогодні, 26 червня
- Безкоштовні консультації лікарів та гроші на ліки: у Харкові тривають медогляди ВПО
- Квітучі схили та автополив: як змінюється Клочківський узвіз
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.