В Основ’янському районі усувають наслідки ворожих обстрілів (фото)

Нагадаємо, ввечері 2 січня росіяни обстріляли місто Харків ракетами С-300. Внаслідок обстрілу була частково зруйнована будівля школи в Основ’янському районі. Про це повiдомляє Iнфосiтi.
Наразі робітники КП «Міськсвітло» та АТ «Харківобленерго» відновлюють електропостачання мешканцям району. Бригади КП «Харківводоканал» ремонтують пошкоджений водогін а волонтери прибирають сміття.
Як повідомили в Адміністрації Основ’янського району, ворожим обстрілом було пошкоджено 17 будинків у приватному секторі.
Крім того, представники адміністрації та гуманітарної місії «Проліска» надають власникам будинків допомогу у вигляді будівельних комплектів.
Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.
Як розповіли Суспільному Харків, у результаті пошкодження водопровідної магістралі близько 10 тисяч абонентів у приватному секторі лишилися без водопостачання.
За словами заступника гендиректора з експлуатації водопровідного господарства КП “Харківводоканал” Владлена Волкова, водопостачання мають відновити впродовж двох-трьох годин.






ОСТАННІ НОВИНИ
- У Харкові вакцинували від сказу понад 3 тисячі тварин (фото)
- Харків об’єднав фахівців на форумі Східної Юстиції
- На Харківщині вандал пошкодив близько 90 пам’ятників на кладовищі
- Мешканець Харківщини вчиняв домашнє насильство щодо своєї дружини
- У Харкові врятували чоловіка з даху багатоповерхівки (фото)

Випуск № 70 (1141) від 23.06.2026





