Водопостачання мешканців Харкова здійснюється безперебійно

25.10.2023 12:27   -
Водопостачання мешканців Харкова здійснюється безперебійно

Комунальне підприємство «Харківводоканал» в умовах воєнного часу докладає всіх зусиль і залучає необхідні ресурси для забезпечення безперебійного водопостачання мешканців міста. Про це повідомляє Інфосіті.

Як повідомив сьогодні, 25 жовтня, заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» Микола Завада, бригади аварійно-відновлювальних робіт оперативно ліквідують аварії, в тому числі внаслідок ракетних ударів, своєчасно ремонтують об’єкти водопровідного господарства та проводять необхідну профілактику.

«Головне завдання для нас залишається незмінним – харків’яни завжди мають бути забезпечені водою. Для підтримання водопровідних об’єктів виключно у робочому стані у поточному році вже переклали технічно зношених ділянок водоводів загальною протяжністю 14,9 км. Капітально відремонтували 1670 водорозбірних колонок. Також проведено заміну 350 одиниць запірної арматури та 500 люків, встановили 440 нових пожежних гідрантів», – зазначив Микола Завада.

Заступник директора комплексу також повідомив, що у пріоритеті залишається негайне реагування та відновлення водопостачання на мережах, які постраждали через ворожі обстріли. Нагадаємо, що з початку війни зруйновано загальною довжиною 1,7 км ділянок водоводів.

Мешканці Харкова у разі відсутності води можуть скористатися альтернативними джерелами: адреси

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.