Воєнна розвідка закликає українців не публікувати фото та відео застосування безпілотників

18.05.2023 11:26   -
Воєнна розвідка закликає не публікувати кадри застосування безпілотників

Головне управління розвідки Міністерства оборони України закликає українців не публікувати фото та відео застосування БПЛА, а також знімки з виробництва. Про це повідомляють Харьковские известия.

ГУР МО звертається із закликом ― призупинити публікацію будь-яких фото та відео матеріалів, зроблених за допомогою БПЛА та їхнього застосування без відповідних погоджень. Це потрібно для найбільш ефективного нищення ворогів та найшвидшої деокупації українських територій.

Воєнна розвідка, просить не оприлюднювати текстових, фото та відеоповідомлень, які стосуються часу, місця та особливостей роботи та виробництва безпілотників.

“Непорушна єдність та злагодженість дій суспільства та армії України під час війни уже засвідчили нашу здатність чинити ефективний опір агресивному ворогу, вводити ворожі війська в оману і, зрештою, завдавати загарбникам важких втрат. Настав час зробити їх критичними!

Нині Україні потрібна тотальна тиша про нашу роботу у повітрі, щоб вигнати ворога з нашої землі!”, – наголосили в ГУР МО України.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.